میزگرد رنانی و مصباحی مقدم در مجله تصویری زاویه

میزگرد رنانی و مصباحی مقدم در مجله تصویری زاویه
میزگرد رنانی و مصباحی مقدم در مجله تصویری زاویه
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

عنوان میزگرد: آسیب‌شناسی تجربه و گفتمان توسعه در ایران
با حضور: دکتر محسن رنانی و دکتر مصباحی مقدم

نشست اول  |  ۱۸ آذر ۹۴ |  صوت  |  فیلم

نشست دوم  |  ۲۵ آذر ۹۴ |  صوت  |  فیلم

توضیح دکتر رنانی پیرامون این دو میزگرد:

نخستین تجربه همکاری من با صدا و سیما پانزده سال پیش بود. به اصرار از من مصاحبه‌‌ای گرفتند و بعد آن بخش‌هایی که دوست داشتند را پخش کردند. از آن پس دیگر هیچگاه دعوت صدا و سیما یا اصرار خبرنگاران آن را برای مصاحبه را نپذیرفتم. اکنون تصمیم گرفته‌ام از فرصت‌هایی که برای روشنگری عمومی در باب مسائل کشورمان پدید می‌آید استفاده کنم. به همین دلیل بود که دعوت برنامه زاویه شبکه چهارم را برای شرکت در گفت‌وگویی درباره مساله توسعه در ایران پذیرفتم.

فعلا قرار است سه نشست برگزار شود. نخستین آن ساعت ۲۳  چهارشنبه ۱۸ آذر ماه به طور زنده در شبکه چهار سیما برگزار شد. قرار است ۲۵ آذر و ۲ دی ماه نیز این بحث ادامه یابد. امیدوارم چنین شود. هر نشست علاوه بر پخش زنده در ساعت ۲۳ چهارشنبه، در ساعت ۱۶ پنجشنبه و ساعت ۲۳ جمعه نیز بازپخش می‌شود.

——

در ۲۵ آذر ماه نیز دومین بخش از نشست «آسیب شناسی تجربه و گفتمان توسعه در ایران»، با حضور من و دکتر مصباحی مقدم در برنامه زاویه در شبکه چهار سیما به صورت زنده برگزار شد که به صورت کامل در پیوند زیر قابل دسترسی و مشاهده است. علی‌رغم برنامه‌ریزی اولیه برای برگزاری سه نشست، فعلا مسئولین برنامه تصمیم گرفته‌اند به همین دو نشست بسنده کنند.

2 نظر برای “میزگرد رنانی و مصباحی مقدم در مجله تصویری زاویه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *